Profil společnosti

Profil společnosti


Společnost HYTEX Production s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkami filtračních elementů v oblasti průmyslové filtrace plynů a kapalin. HYTEX Production s.r.o. je mladá společnost založená na zkušenostech pracovníků, kteří se věnují průmyslové filtraci velkou část svého profesního života. Naším cílem je zabezpečit dodávky filtračních elementů (filtračních hadic, plachetek, filtračních kapes atd.) v nejvyšší kvalitě za akceptovatelné ceny. Nejdůležitější devizou společnosti HYTEX Production s.r.o. je odborný přístup založený na dlouhodobých zkušenostech svých zaměstnanců v oblasti průmyslové filtrace plynů a kapalin. K našim zákazníkům přistupujeme individuálně a při návrhu cenově-technického řešení využíváme všechny dostupné informace a nejnovější poznatky v oblasti průmyslové filtrace. Součástí našich dodávek je bezplatné technické poradenství a aplikační servis.

Naším hlavním krédem je maximální spokojenost zákazníka. Společně se snažíme hledat taková řešení, která jsou maximálně přátelská k životnímu prostředí a zároveň šetří náklady provozovatelů.

Návrh filtračního materiálu vždy vychází z procesních podmínek, ve kterých budou filtrační elementy provozovány. Čím více informací a údajů máme k dispozici, tím je záruka dlouhodobé životnosti filtračních elementů vyšší.Struktura HYTEX Group

HYTEX s.r.o. – prodej filtračních elementů

HYTEX Production s.r.o. – výroba a prodej filtračních elementů

HYTEX Services – servis filtračních zařízení